Україна одна з десяти держав, здатних виробляти локатори по замкнутому циклу
8 Грудня , 2017
Рекорд: Коста-Ріка прожила на відновлюваній енергії 300 днів
8 Грудня , 2017

Безпілотні автобуси почнуть працювати в Сінгапурі у 2022 році

 

Днями в місті-державі відкрився центр для тестування безпілотних автомобілів.

Сінгапур в останні роки є однією з передових країн у сфері автономної техніки, що відповідає його прагненню стати першим у світі «розумним містом». Тільки в цьому році там запустили поліцейську робомашину, дозволили компанії Scania випробувати автономні вантажівки і дали зелене світло на тестування безпілотних автомобілів Peugeot. Тепер же — після відкриття центру для випробувань безпілотних машин — Сінгапур намагається залучити ще більшу кількість виробників, передає портал Engadget. І, як каже влада країни, близько 6 компаній (вони поки не розголошуються) готові протестувати свою техніку на території даного центру.

У новому випробувальному центрі також будуть тестуватися безпілотні автобуси, які потім, в 2022 році, почнуть працювати в трьох районах Сінгапуру, де будуть курсувати у незавантажений час.

При цьому Сінгапур — не перша країна, яка готується до введення безпілотного громадського транспорту. Так, компанія Baidu збирається провести випробування безпілотних автобусів в Китаї; схожі проекти розробляють і у Фінляндії. Нещодавно безпілотний шаттл був виведений на дороги Лас-Вегасу (США), проте, менше ніж через годину після запуску потрапив у невелику аварію.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline