Річард Бренсон: літаки з графена з’являться через 10 років
7 Квітня , 2017
Нейронна мережа навчилася переносити стиль одного фото на інше
7 Квітня , 2017

Батареї Tesla Powerwall 2 стануть стандартом в нових будинках Австралії

Перш ніж Tesla придбала SolarCity, обидві компанії практикували співпрацю із забудовниками, метою якого було впровадження їх продукції безпосередньо у спорудженні будинку. Тепер їх зусилля об’єднані і нове житло буде оснащуватися цілим комплексом з акумуляторних батарей і сонячних панелей.

Австралійська будівельна компанія Arden Homes обладнає всі нові будинки системами зберігання енергії Tesla Powerwall. Практично кожну новобудову в Австралії оснащують сонячними панелями, а домашні батареї поступово стають стандартом і дозволяють економити жителям кілька тисяч доларів в рік.

Arden Homes встановить у всіх нових будинках побутові системи зберігання енергії Tesla Powerwall 2 ємністю 13,5 Квт*год. Партнером житлово-будівельної фірми виступила компанія Bradford Solar, яка займається установкою і обслуговуванням сонячних батарей.

Панелі Bradford Solar збирають сонячну енергію, яку інвертор перетворює в електрику. Електроенергія заряджає Tesla Powerwall 2, і акумулятор забезпечує електрикою потреби сім’ї. Користувачі керують енергією у будинку самостійно і можуть,  при необхідності,  купувати електрику від мережі.

В середньому,  така система дозволяє на 90% забезпечити енергією сім’ю з чотирьох осіб, запевняють представники Bradford Solar. Економія в рік при цьому становить понад $2500.

Сонячна енергетика в Австралії набирає все більшу популярність, а жителі масово купують домашні акумулятори. Згідно з доповіддю незалежної громадянської організації Solar Citizens, на кожного австралійця припадає по одній сонячній панелі.

Установка сонячної інфраструктури дому дозволяє жителям країни щорічно економити $1 млрд на рахунках за електрику. При одночасному використанні сонячних панелей і домашнього акумулятора Tesla Powerwall 2.0 австралійська сім’я витрачає на електрику стільки ж, скільки при отриманні електроенергії від загальної енергомережі. При цьому не доводиться турбуватись про відключення енергопостачання, аварії і завищені тарифи.

Джерело: hightech.fm

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline