Дизайнер з Німеччини створив складане колесо
23 Січня , 2018
Американці успішно випробували систему об’єднання дронів в групи
23 Січня , 2018

Автомобілісти США переходять на цифрові номерні знаки

У століття цифрових технологій людина прагне до того, щоб зробити максимально функціональними навіть такі прості речі, як автомобільні номерні знаки. Що може бути простіше, ніж металева панель з цифрами і літерами? Як можливо її покращити? Інженери і дизайнери компанії Reviver Auto запропонували своє бачення автомобільних номерів майбутнього, яке припало до душі уряду США. Вже цього року власники автомобілів зі штатів Каліфорнія і Арізона отримають першу партію зі 100 000 абсолютно нових цифрових номерів. Що ж у них незвичайного?

Інноваційні номерні знаки отримали назву RPlate Pro і являють собою невеликий захищений від зовнішніх впливів і несприятливих погодних умов дисплей, який кріпиться до автомобіля так само, як звичайні номерні знаки. Дисплей цей можна підключити до Інтернету за допомогою офіційного браузера RConnect, після чого на нього можна виводити не лише реєстраційний номер автомобіля, але і будь-яку іншу корисну інформацію. Поверхня дисплея виконана зі світловідбиваючого матеріалу, який добре видно при будь-яких погодних умовах.

Монохромний дисплей RPlate Pro не вимагає живлення для показу статичного зображення, тому витрачає енергію вбудованого акумулятора лише в моменти зв’язку з Інтернетом або при зміні одного зображення іншим. Творці цифрових номерів впевнені, що завдяки йому життя автовласників стане відчутно простішим. По-перше, номер обладнаний системою захисту від злодіїв, що позбавить вас від зайвих переживань і турбот. На платних стоянках номер зможе відображати оплачений час, на номері буде відображатись будь-яка інформація на вибір власника автомобіля, наприклад, логотип улюбленої спортивної команди або той факт, що він підтримує організацію «Червоний хрест».

Номер може виводитись чорними літерами на білому тлі або ж білими на чорному. Якщо реєстраційний номер прострочений і вимагає перереєстрації – він повідомить про це своєму власникові появою відповідного символу в верхньому правому куті. Крім того, цей номер можна буде використовувати в якості дошки для важливих оголошень, наприклад, за допомогою цифрових номерів влада штату зможе опублікувати номер автомобіля небезпечного злочинця, після чого інші автомобілісти будуть знати, кого варто виглядати на дорогах. Також за допомогою номерів можна буде попереджати водіїв про несприятливі погодні умови і застерігати їх від перевищення швидкості на дорогах. Вартість номерів RPlate Pro поки не повідомляється.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: