Створена магнітна система, здатна перетворювати тепло безпосередньо в механічний рух
22 Листопада , 2017
Робот вперше успішно здав іспит на лікаря
22 Листопада , 2017

Автомобілі марки Lincoln обладнають HUD-дисплеями замість лобового скла

Автомобілебудівна корпорація Ford, одним з підрозділів якої є Lincoln повідомила, що буде оснащувати всі машини цієї марки лобовим склом з новими індикаторами (HUD). Розробки скла ведуться спільно з компанією Continental і стануть першим кроком автогіганта до масового впровадження повноцінної доповненої реальності в комплектацію автомобілів.

Зараз для того, щоб стежити за приладами автомобіля, водієві доводиться відводити погляд від дороги, а це, згідно з останніми дослідженнями, істотно підвищує ризик виникнення аварії. Саме тому в Ford вирішили вивести деякі параметри з панелі приладів прямо на скло авто — так водій зможе контролювати швидкість авто, стежити за картою, бачити зображення з камери заднього виду і робити багато чого іншого.

По нижній кромці лобового скла буде виводитись інформація про стан автомобіля, на рівні очей з’являться AR-підказки, що підсвічують дорожні знаки, перешкоди і розмітку. Крім того, скло зможе взаємодіяти з GPS, радарами, сенсорами та іншими автомобілями.

В основі нового скла лежить система цифрових мікродзеркал, яка зараз бачиться розробникам перехідною ланкою між звичайними індикаторами лобового скла і повноцінним AR-дисплеєм, вбудованим в скло авто. Перші автомобілі, обладнані розробкою Continent, з’являться вже в наступному, 2018 році. Встановлювати його поки будуть лише на Lincoln Navigator, але з часом переобладнують і інші моделі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline