Програмований робот-павук HEXA
25 Серпня , 2017
Android 8.0 представлена і отримала ім’я
25 Серпня , 2017

Audi змонтує сонячні батареї на дахах своїх електрокарів

Ідея живитьсь енергією сонця електромобіля вже багато років витає в повітрі, і багато маловідомих компаній обіцяють втілити цю концепцію в життя, а одна з них вже оголосила про запланований випуск серійної моделі. Але тепер це дійсно може статись, так як тепер до них приєдналась і Audi, яка оголосила про те, що вона працює над прототипом автомобіля на сонячній енергії, який планується завершити до кінця 2017 року.

Для цього Audi об’єдналась з Alta Devices, підрозділом китайського виробника сонячних батарей Hanergy. Разом вони створять тонкоплівкові фотоелементи, які можуть бути інтегровані в панорамний скляний дах. Сонячні панелі будуть приводити в дію електричні системи транспортного засобу, такі як кондиціювання повітря або підігрів сидінь, що збільшить запас ходу електрокару. Ідея використання сонячних батарей для великих автовиробників далеко не нова: наприклад, Toyota і Nissan раніше вже використовували цю технологію.

высокоэффективный гибкий фотоэлемент

Обидві компанії сподіваються покращити технологію, так що сонячна енергія зможе безпосередньо заряджати акумулятор електромобіля. Подробиць про характеристики сонячних батарей Audi поки не розкриває, відомо лише, що їх ефективність складе більше 25 відсотків. Audi також говорить, що фотоелементи, які будуть вироблятись в Каліфорнії компанією Alta Devices, добре працюють в умовах низької освітленості і високої температури.

«Максимальний пробіг на одному заряді відіграє вирішальну роль для наших клієнтів. Разом з Hanergy ми плануємо встановити інноваційні сонячні технології в наших електромобілях, які збільшать їх запас ходу, а також будуть опиратись на стійкі технології», – заявив д-р Бернд Мартенс, член ради директорів Audi з питань закупівель.

Цікаво, що Tesla також розглядала можливість використання сонячного даху для бюджетної Model 3, але Ілон Маск відмовився від такого рішення, оскільки, на його думку, це не дасть відчутного ефекту для збільшення запасу ходу, а тільки збільшить вартість електромобіля.

Джерело: inhabitat.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline