Google ARCore – нова платформа доповненої реальності для Android
7 Вересня , 2017
Українська вітроенергетика отримає $400 млн інвестицій від США
7 Вересня , 2017

Aston Martin випустить електромобіль в 2019 році

Англійський виробник Aston Martin Limited оголосив про свої наміри випустити електричний автомобіль до 2019 року. Крім того, генеральний директор AM Енді Палмер повідомив в бесіді з пресою, що вже приблизно до 2025 року компанія збирається почати поступовий перехід на електротягу.

У найближчі роки повністю відмовитись від двигунів внутрішнього згоряння не вийде, але через п’ять-сім років всі автомобілі, що випускаються під маркою Aston Martin, будуть гібридними, що дозволить їм їздити не тільки на газі або бензині, але і використовувати для руху електроприводи.

Першим повністю електричним автомобілем компанії стане модель RapidE, яку якраз і збираються випустити обмеженим тиражем в 2019 році. Всього машин буде близько сотні, так що ексклюзивну новинку напевно розкуплять за попередніми замовленнями в приватні колекції — задоволення, безумовно, буде не з дешевих.

Двигуни та електронні компоненти Aston Martin закуповує у Daimler AG, але електромобілі, випущені англійцями, будуть обладнані електродвигунами, які компанія буде випускати самостійно.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline