Відео: робот-стоматолог вперше імплантував зуби людині
25 Вересня , 2017
Електростанція «Жираф 2.0» збирає енергію сонця і вітру одночасно
25 Вересня , 2017

Арсенал роботів-охоронців Knightscope поповнився всюдихідною моделлю K7

Робототехніки з Кремнієвої долини після низки казусів із недолугою моделлю K5 нарешті представили новий тип штучного охоронця. Це чотириколісний робот-баггі K7 довжиною 3 м і висотою 1,5 м, призначений для переміщення по пересіченій місцевості. Разом з K7 представили і модель K1, інтерес до якої виявився значно нижчим.

K1 – роботизований пункт огляду, стаціонарний об’єкт для сканування візитерів в будівлях, який використовує міліметрове випромінювання і технології ШІ для пошуку прихованої зброї та заборонених предметів. У Knightscope кажуть, що він справляється з роботою куди краще типових рамок металошукачів і поліцейських охоронців. Та й коштують його послуги мінімум удвічі дешевше праці найманих фахівців – роботи компанії здаються в оренду за ставкою $7 за годину.

Knightscope K7

Модель K7 позиціонується, як найбільш швидкий і мобільний робот бренду, а це не жарти. Після падінь K5-их у фонтани потрібно терміново підлатати репутацію, тому представники компанії заявили, що K7 буде їздити по піску, гравію, траві і бордюрах зі швидкістю 5 км/год і вище. Не перевертатись і не падати – ось його ключова перевага перед минулими моделями у форматі «башточка на коліщатках».

Рухатися K7 вміє як автономно, так і по командах оператора, але максимальна небезпека для злочинця – це якщо робот наздожене і наїде на ногу. Він є платформою для комплекту камер і сенсорів, зброї нести не може і термін охоронець тут правильніше було б замінити на «спостерігач». В Knightscope вкотре ухилились від відповіді на питання «коли ж їх вироби навчаться плавати? )»

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline