У Китаї почалися продажі електрокару за 6 тисяч доларів
12 Лютого , 2018
Їстівні QR-коди забезпечать індивідуальне лікування
12 Лютого , 2018

Армія США випробує роботизований автомобіль Humvee з кулеметом ARAS

 

Фахівці Армії США в рамках програми «Wingman» проводять випробування роботизованого автомобіля Humvee, озброєного дистанційно керованим великокаліберним кулеметом з електричним приводом.

На думку експертів, армія дещо відстала від ВПС і ВМС у сфері створення роботизованих бойових систем, що пояснюється особливостями навколишнього середовища: грунт з ямами, траншеями, пустелями та міським ландшафтом набагато складніші для ведення бойових дій у порівнянні з морем і повітрям.

У випробуваннях беруть участь два автомобіля Humvee – пілотований M151 і безпілотний М1097. Екіпаж М151 складається з трьох чоловік: один відповідає за виявлення цілей за допомогою лазерного далекоміра, другий – водій і третій – стрілок.

Особлива увага приділяється озброєнню. Зброя на автономному автомобілі повинна мати високий рівень надійності оскільки обслуговувати її в бойових умовах буде нікому. На початку в рамках програми «Wingman» були задіяні кулемети з дистанційним керуванням М2. кал. 50 і М240 кал. 7.62 мм, але надалі від них довелося відмовитись.

В результаті було обрано кулемет ARAS кал. 7.62 мм вагою 168 кг з боєкомплектом 1500 патронів. Кулемет розрахований на кругове ведення вогню, при цьому ствол може змінювати кут прицілювання на 90 градусів.

Автоматична система перезарядки завантажує новий боєкомплект лише за 6 секунд. Крім цього ARAS пов’язаний з автономною системою дистанційної взаємодії, яка використовує автоматичне виявлення певної мети. Вартість проекту «Wingman», розрахованого на 3 роки, оцінюється в 20 мільйонів доларів.

WingmanДжерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: