На підході електричний Genesis – Hyundai збільшує інвестиції в електромобілі
6 Квітня , 2017
У Франції кількість електромобілів перевищила 100 тисяч
6 Квітня , 2017

Армія США почала тестувати дрони для перевезення поранених

Сайт Міністерства оборони США повідомляє, що американська армія приступила до тестування нових технологій, які можуть виявитися корисними в умовах бойових дій. Серед іншого мова йде про дрон DP14 — за формою він нагадує вантажний вертоліт, оснащений двома пропелерами і має спеціальну камеру, в якій можна транспортувати пораненого, що перебуває у лежачому положенні.

Дрон здатний піднімати до 200 кілограм, його довжина становить майже два метри, ширина корпусу — півметра. Безпілотний дрон-санітар може перебувати в повітрі близько двох годин, а його швидкість може досягати 130 кілометрів на годину.

Апарат зможе орієнтуватися в просторі завдяки системі лазерів, GPS і штучного інтелекту, який зможе самостійно прокладати маршрут, спираючись на отримані від інших систем дані. Це дозволить дрону орієнтуватись, навіть, у диму, пилу і під час дощу.

Дрон здатний злітати і приземлятись в будь-якому місці, посадочний майданчик йому не потрібен, тому він зможе евакуювати поранених в різних умовах, в тому числі і досить екстремальних.
Про масове застосування таких безпілотних апаратів мови поки не йде, але в армії США почали часто проявляти інтерес до подібних технологій. Раніше американські військові протестували ховербайк власної розробки, призначений для постачання військ боєприпасами і продовольством в польових умовах.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline