Компанія DeLorean планує випустити двомісний літак
16 Серпня , 2017
Вчені перетворили кристал в “перезаписувану” електронну схему
16 Серпня , 2017

Армія дронів буде висаджувати в М’янмі по 100 тисяч дерев на день

У вересні цього року дельта річки Іраваді в М’янмі стане безлюдною, але дуже жвавою. Тут, на 250 гектарах, почнеться пробна висадка дерев зі швидкістю 100 000 шт. на добу. При цьому всю роботу виконають роботи.

Британська компанія BioCarbon Engineering спільно з організацією Worldview International Foundation має намір трансформувати процес рекультивації вирубаних лісів М’янми. За останні 5 років тут вручну висаджено 2,5 млн. дерев, але ця цифра не йде ні в яке порівняння з тим, на що здатна команда дронів. Технологія вже випробувана – зараз машини виходять на постійну роботу.

Дроны садовники

Перший ешелон мультикоптерів займається розвідкою: збирає дані про тип ґрунту, вологість, вивчає топологію місцевості, складає карти. Потім розробляється оптимальний план засіву, який переслідує лише одну мету: гарантувати виживання максимуму саджанців. А потім в справу вступає армія дронів. Їх завдання — пройти над землею, обстрілюючи її з пневмопушок капсулами з насінням і добривами. Темп такого артилерійського засіву — 100 000 дерев на добу.

Дрони ціляться перед пострілом і не запустять капсулу в скелю або болото. Кожна капсула вдаряється досить глибоко в землю, щоб насіння не розвіяв вітер. Після цього команда дронів-спостерігачів почне патрулювати місцевість і відстежувати процес проростання насіння, використовуючи принципи машинного навчання. Схожі технології розробляються у NASA для проектів з облаштування плантацій в космосі і освоєння нових планет без участі людини.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline