Дрон Cleo — незвичайний коптер з лише двома гвинтами
15 Лютого , 2018
Проект глобального очищення Тихого океану від сміття стартує в середині 2018 року
15 Лютого , 2018

ARM хоче обладнати смартфони автономним штучним інтелектом

Британська компанія ARM створила процесори, які зараз використовуються в смартфонах по всьому світу. Тепер вони збираються робити чіпи з алгоритмами штучного інтелекту, що може значно змінити ті смартфони, якими ми користуємось щодня.

Вчора ARM оголосила, що компанія створила перші чіпи з машинним навчанням, які призначені для використання в мобільних телефонах і смартфонах. Компанія сподівається, що нові чіпи будуть запроваджені у масове виробництво вже до початку 2019 року.

Зараз велика частина переносних пристроїв, які використовують машинне навчання, страждають від нестачі потужності для запуску ШІ-алгоритмів, тому вони вдаються до допомоги хмарних серверів. Але ідея про ШІ-алгоритми, які працюють автономно, безумовно приваблива. Вони можуть значно підвищити продуктивність смартфона, прибрати лаг, що виникає, коли надсилаєш дані. Також вони дозволять смартфону функціонувати оффлайн, що приємно, так як вся інформація буде міститися тільки на самому пристрої, а не у хмарі.

Джем Девіс, який очолює групу машинного навчання в ARM, говорить, що компанія провела багато часу, досліджуючи це питання. «Ми проаналізували навантаження комп’ютерів, з’ясували, які частини забирають найбільшу кількість часу і потужності, а також подивилися, чи не можна буде просто вдосконалити вже існуючі процесори», — пояснює він. Нові чіпи використовують менше енергії, ніж попередні, а також вони набагато краще вносять дані в пам’ять і дістають її звідти.

Судячи з оптимізму компанії, нові смартфони, посилені алгоритмами штучного інтелекту, з’являться вже в наступному році, так що можна починати відкладати гроші.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: