Бактерії-кіборги в шість разів випереджають рослини по ефективності фотосинтезу
28 Серпня , 2017
Як гинуть супутники
28 Серпня , 2017

Ariel побудує 1180-сильний суперкар “Hipercar”

Розташована в Сомерсеті (Англія) Ariel Motor Company – це дрібний автовиробник, відомий в основному своїм легким спортивним автомобілем Ariel Atom. Однак, компанія збирається представити машину, яка буде набагато екстремальніша свого попередника.

Електросуперкар отримає потужність понад 1000 кінських сил буде представлений у 2019 році, а в продаж надійде до 2020 року. Ціна новинки поки не розголошується, однак виробник заявляє, що його дітище «буде порівнянно з суперкарами вартістю в $1 млн, а в чомусь- і перевершувати їх».

Автомобіль під робочою назвою Hipercar (high-performance carbon reduction) отримав досить вражаючі характеристики. В рух його буде приводити комплект з чотирьох двигунів на кожному колесі з сумарною продуктивністю 1180 кінських сил і 1800 Нм крутного моменту. Він зможе розганятись до 100 км/год лише за 2,4 секунди, а його максимальна швидкість складе 257 км/год.

Повнопривідний електрокар буде гібридним. Його запас ходу буде збільшено за рахунок бензинового генератора, який буде при необхідності постачати додаткові 35 кВт для акумуляторів. В Ariel налаштовані дуже амбітно і кажуть, що це буде «перший справжній електричний суперкар, який перетинає континенти, відправляється в місто і на кола гоночної траси»

Підзарядити батареї, ємність яких складе 42 або 56 кВт*год, можна буде приблизно за 50 хвилин. Діапазон ходу на одному заряді при помірних швидкостях буде знаходитись в межах 160-200 кілометрів, а при використанні електромобіля в ролі гоночної машини на максимальних потужностях запасу акумуляторів вистачить на 15-20 хвилин.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline