Хай буде світло: німецькі вчені створили найбільше в світі «штучне сонце»
29 Березня , 2017
Створено напівжорсткий-напівм’який безпілотник, здатний пережити будь-яке зіткнення або падіння
29 Березня , 2017

Apple запатентувала можливість інтеграції iPhone в MacBook

«Макбук» як док-станція для iPhone або iPad.

Недавно представлений ноутбук Apple MacBook Pro отримав додатковий сенсорний дисплей Touch Bar. І це не єдиний експеримент з сенсорними панелями, які розглядають інженери компанії.

Apple мечтает скрестить смартфоны с ноутбуками

В оній з патентних заявок Apple описується ноутбук, який містить док-станцію для iPhone або iPad.

В одному з прикладів використання, смартфон встановлюється у відсік трекпеда. При цьому надається доступ до процесора, пам’яті і сховища мобільного пристрою, а сам iPhone може використовуватись в якості трекпеда. Ноутбук пропонує в загальне користування батарею і дисплей.

Що стосується планшета, то його пропонується встановлювати в дисплейний блок. В даному випадку використовуються обчислювальні ресурси iPad. При цьому є можливість використовувати додаткову ємність сховища або графічну підсистему ноутбука для підвищення продуктивності сукупної системи.

У випадку з iPad, конструкція дозволяє не використовувати ноутбук — корпус і клавіатура тут виступають в ролі аксесуара, який перетворює планшет в повноцінний копм’ютер.

Патент Apple описывает превращение «макбука» в док-станцию для iPhone

Дана патентна заявка була заповнена у вересні минулого року. Але поки немає впевненості, що Apple реалізує ці ідеї в комерційних продуктах. Ймовірно, компанія намагається придумати нові способи використання планшетів.

В даній ситуації зрозуміти Apple легко: ринок традиційних ноутбуків стрімко змінюється, в моду знову входять ігрові моделі, яких у компанії просто немає і бути не може, а знизу тисне Google Chromebook. Доповнити або переробити концепцію MacBook в таких умовах вкрай корисно, нехай багато хто і вважає, що подані патенти ніколи не будуть реалізовані в комерційних продуктах.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline