У Гарварді створили матеріал, здатний заклеїти будь-яку рану
29 Липня , 2017
Створено перший у своєму роді температурний датчик, який практично не потребує енергії для роботи
29 Липня , 2017

Apple з китайцями розробляє батарею для електромобіля

Згідно з неофіційною інформацією, Apple почала роботу над безпілотним електромобілем в рамках проекту під кодовою назвою «Project Titan» більше двох років тому, але незабаром закрила його, зосередившись на розробках в галузі автономного транспорту. Це нещодавно підтвердив глава компанії Тім Кук, назвавши її «основною технологією». Однак тепер Apple, схоже, знову повертається до створення свого автомобіля і об’єднується з китайцями для виробництва акумуляторів.

У ЗМІ з’явились повідомлення про співпрацю Apple з найбільшим китайським підприємством з випуску автомобільних акумуляторів. Як повідомляє китайське видання Yicai Global, найбільший виробник автомобільних батарей в Китаї CATL спільно з Apple працює над реалізацією конфіденційного проекту.

«Технологічний гігант з Купертіно працює з компанією Contemporary Ampex Technology Ltd. (CATL), виробником акумуляторів, що базується в провінції Фуцзянь в Китаї, за схемою, заснованою на угоді про конфіденційність. Сторони спільно працюють над дослідженнями в галузі батарей», — пише Yicai Global з посиланням на інсайдерів. Ні Apple, ні CATL не стали коментувати цю публікацію.

Якщо повідомлення відповідає дійсності, то проект Project Titan компанії Apple націлений на створення електромобіля, а не тільки розробку системи автономного керування, яка може бути інтегрована в інші транспортні засоби, подібно технології для самокерованих автомобілів компанії Waymo з холдингу Alphabet.

Співпраця Apple з CATL може мати велике значення для проекту Project Titan, оскільки виробництво батарей розглядається як слабке місце в галузі випуску електромобілів, і над цією проблемою працює багато компаній.

CATL потроїла виробництво літій-іонних батарей в минулому році і планує до 2020 року досягти випуску продукції з сумарним об’ємом 50 ГВт·год, що зробило б її другим за величиною виробником літій-іонних батарей в світі, залишивши позаду Tesla і Panasonic.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: