Кольорове облицювання Kromatix перетворить будівлі в сонячні електрогенератори
4 Листопада , 2017
Безпілотник Vanilla VA001 встановив новий рекорд тривалості польоту
6 Листопада , 2017

Американський стартап збільшить швидкість 3D-друку в 50 разів

Markforged — американський стартап з Бостона, представив нову технологію 3D-друку, що за своєю швидкістю не поступається «реплікатору» Star Trek. На практиці це означає, що даний спосіб на основі вуглецевого волокна є одним з найбільш потужних і швидких способів виготовлення деталей.

Зараз статап залучив інвестиції у розмірі 30 мільйонів доларів. У переліку акціонерів значаться Siemens, Microsoft Ventures, Porsche SE і ряд інших великих компаній. Раніше Markforged представив 3D-принтери для металевого 3D-друку, вартістю 100 тисяч доларів, які використовують ту ж швидкісну технологію друку, що і заявлені принтери.

Відмінність нових апаратів полягає в тому, що деталі з вуглецевого волокна ні в чому не поступатимуться металевим, а в ряді випадків зможуть повністю їх замінити, при цьому швидкість друку порівняно зі звичайними 3D-принтерами зросте до 50 разів, — повідомляє представник компанії-виробника.

«Ми прагнемо зробити 3D-друк не просто новим і модним віянням, а хочемо дати людям можливість створювати будь-які предмети майже миттєво, як це робить реплікатор зі Стар Треку. Нинішні технології 3D-друку не можуть задовольнити всі потреби людини: вони повільно друкують, довго думають, а кінцевий результат часто дорогий і далекий від ідеалу. ми хочемо це змінити», — говорить генеральний директор Markforged Грег Марк.

Отримані від інвесторів кошти компанія планує пустити на розробку пристроїв, здатних зробити 3D-друк максимально простим і ефективним процесом, який в кінцевому підсумку може виявитись корисним тим же Porsche і Siemens.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline