Як виглядає край Всесвіту?
15 Червня , 2017
Глава Tesla розповів про майбутній кросовер
15 Червня , 2017

Американський робот Megabots “розминається” на легкових автомобілях

Близько трьох місяців залишилося до початку першого в історії поєдинку між гігантськими роботами, в якому візьмуть участь американський робот MegaBots Mk.III і японський робот Kuratas. І, якщо від японської команди новин вже не було близько року, то американська команда періодично хвалиться своїми досягненнями та можливостями їх бойового робота. Остання така демонстрація практично готового до поєдинку робота MegaBots Mk.III була проведена в рамках фестивалю Maker Faire Bay Area, де ця гігантська машина зробила попередню "розминку" на двох легкових автомобілях Toyota Prius. Зазначимо, що за останній час робот MegaBots Mk.III встиг обзавестися білої орлиною головою, закріпленої на його правому плечі. Ця голова є ковпаком кабіни для другого пілота робота, який буде керувати величезним механічним кулаком, завдає удари під час поєдинку. Крім цього, той самий пілот, управляти стріляниною з пневматичної гармати, що стріляє пейнтбольними кульками, досить великими, щоб істотно вдавити і пом'ят..

Близько трьох місяців залишилось до початку першого в історії поєдинку між гігантськими роботами, в якому візьмуть участь американський робот MegaBots Mk.III і японський робот Kuratas. І, якщо від японської команди новин вже не було близько року, то американська команда періодично хвалиться своїми досягненнями та можливостями їх бойового робота. Остання така демонстрація практично готового до поєдинку робота MegaBots Mk.III була проведена в рамках фестивалю Maker Faire Bay Area, де ця гігантська машина зробила попередню “розминку” на двох легкових автомобілях Toyota Prius.
Робот MegaBots Mk.III #2
Зазначимо, що за останній час робот MegaBots Mk.III встиг обзавестись білою орлиною головою, закріпленою на його правому плечі. Ця голова є ковпаком кабіни для другого пілота робота, який буде керувати величезним механічним кулаком, що завдає удари під час поєдинку. Крім цього, той самий пілот, буде керувати стрільбою з пневматичної гармати, що стріляє пейнтбольними кульками, досить великими, щоб істотно вдавити і пом’яти кузов автомобіля. Другий пілот, що знаходиться в центральній кабіні, буде займатись виключно “пілотськими” справами – керувати рухами і переміщеннями цього гігантського механізму.
Всі вузли 5-метрового, 12-тонного робота MegaBots Mk.III приводяться в дію гідравлікою, а джерелом енергії для всього цього є 430-сильний 6.2-літровий двигун внутрішнього згоряння Corvette LS3 V8. Слід відзначити, що в цілях безпеки оточуючих людей і елементів конструкції робота, під час “побиття” автомобілів Toyota Prius, підвішених на підйомному крані, швидкість і сила ударів залізного кулака робота були обмежені на чверть від максимально можливих. Але і при таких обмеженнях робот зумів досить непогано спотворити обидва автомобілі, і навіть уявити собі важко, як доведеться японському роботу Kuratas, коли робот MegaBots Mk.III почне бити його в свою повну силу.
Робот MegaBots Mk.III #3
Нагадаємо нашим читачам, що поєдинок між роботами MegaBots Mk.III і Kuratas буде проведено в серпні цього року Японії, а точне місце проведення поєдинку поки що тримається в таємниці в силу різних причин. Тому, швидше за все, всі бажаючі зможуть спостерігати за поєдинком тільки через його пряму трансляцію на каналах сервісу YouTube, яку будуть проводити як з боку команди MegaBots, так і з боку японської компанії Suidobashi Heavy Industries.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: