Компанія ARCA Space Corporation приступає до випробувань революційного ракетного двигуна
23 Вересня , 2017
Walmart тестує сервіс доставки продуктів до холодильника…
23 Вересня , 2017

Американський бойовий лазер знищив п’ять безпілотників

Американські військові продовжують працювати над декількома проектами, що стосуються лазерної зброї. Перспективна технологія не позбавлена істотних недоліків, але випробування нових розробок в армії США проводять регулярно. Нещодавно в штаті Нью-Мексико на полігоні White Sands американські військові спробували з’ясувати, наскільки лазерна зброя може бути ефективною в боротьбі з безпілотними літальними апаратами.

На полігоні тестували лазерну установку ATHENA (Advanced Test High Energy Asset) на 30 кіловат. Її обладнали спеціальною системою наведення на ціль. Під час випробувань вона змогла збити п’ять безпілотних літальних апаратів прямо в польоті. Новий оптоволоконний лазер довів свою ефективність в польових умовах, домігшись втрати орієнтації і поломки дронів.

 

Представники компанії Lockheed Martin, які профінансували розробку, відзначили, що випробування пройшли згідно з розрахунками і очікуваннями. Раніше установку тестували на нерухомих мішенях — тоді вона показала хороші результати.

Портативна установка ATHENA — експериментальна розробка, створена для тестування і демонстрації новітніх розробок лазерного зброї, яку живить новий компактний генератор від Rolls-Royce.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline