Стартап Nikola Motors розкрив характеристики свого електричного всюдихода
21 Серпня , 2017
Компанія Ford запатентувала знімні кермо і педалі для автономних автомобілів
21 Серпня , 2017

Американська компанія перетворить звичайні дрони в снайперів

Американська компанія Duke Robotics працює на міністерство оборони США, тому призначення її розробок зовсім не мирне, але цікаве. Наприклад, система TIKAD, нещодавно представлена компанією, дозволяє кріпити на квадрокоптер зброю, причому не якийсь там пістолет або щось подібне, а самий справжній кулемет або навіть снайперську гвинтівку. Можна обмежитись і гранатометом. Головне, щоб літальний апарат витримав його вагу.

Запатентована розробниками система TIKAD нагадує звичайне кріплення для камери і інших девайсів, які прийнято кріпити на літальні апарати. Але через те, що в даному випадку мова йде про зовсім інші вагові категорії, посилили систему, доопрацювали і сконструювали таким чином, що вона дозволяє не просто кріпити на коптер зброю, але і утримувати рівновагу апарату і забезпечувати точність стрільби.

Крім того, управляти зброєю можна віддалено — для цього теж розроблений спеціальний програмно-апаратний комплекс. Інформації про те, чи отримає технологія розвиток і буде масово впроваджуватись, поки немає. Швидше за все, зараз система носить демонстраційний характер.

В майбутньому подібні розробки зможуть допомогти вести бойові дії віддалено, не ризикуючи марно особовим складом і дозволяючи непомітно підбиратись до позицій противника.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline