SpaceX випустила деморолик майбутнього польоту Falcon Heavy
10 Серпня , 2017
Африка включилась в космічну гонку, запустивши свій перший супутник
10 Серпня , 2017

Amazon збирається запускати безпілотники з потягів

Компанія Amazon продовжує серйозно вивчати питання застосування безпілотників для доставки посилок, тому з початку року вже подала кілька патентів, що стосуються цієї непростої справи. І, здається, зупинятись не збирається, так як буквально днями зареєструвала ще один патент, що описує системи транспортування і завантаження дронів, розташованих на вантажівках, кораблях та в потягах.

Відповідно до патентної документації, інтермодульні транспортні засоби являють собою по суті прості контейнери з вантажем і безпілотниками всередині. В описі наводиться приклад використання такого контейнера з обладнанням на потязі, але, так як контейнери за своїми розмірами стандартні, помістити їх можна і на інші транспортні засоби, кораблі, наприклад, або вантажівки.

Всередині контейнерів будуть знаходитись різні посилки, при цьому для продуктів і інших предметів, яким потрібна певна температура зберігання, будуть облаштовані окремі відсіки. Роботизований маніпулятор, який теж знаходиться всередині, буде самостійно завантажувати необхідними посилками безпілотники, після чого вони будуть самостійно виконувати замовлення клієнтів. При цьому час завантаження і запуску дронів буде розраховуватись комп’ютерною системою, що враховує швидкість пересування транспортного засобу, час роботи дрону від батарей і приблизну відстань до пункту призначення чергової посилки.

Ще одна цікава особливість — сервісний центр для дронів. Ремонт апаратів, заміну батарей, двигунів і пропелерів буде здійснювати той же маніпулятор всередині контейнерів. Головне для зламаного безпілотника — вчасно долетіти до вантажного контейнера і не загубитись по дорозі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: