Робот для допомоги в будівництві марсіанської колонії
7 Січня , 2018
Перетворення кремнієвих транзисторів в кубіти дозволить створити квантові комп’ютери з мільярдами кубітів
7 Січня , 2018

Amazon запатентувала дзеркало доповненої реальності

За останні роки віртуальна і доповнена реальність перестали бути чимось неймовірним і фантастичним і стали речами, які ми легко вже зараз можемо уявити в нашому житті. Але якщо хтось досі думає, що подібні продукти можуть бути використані лише у сфері інтерактивних розваг, то компанія Amazon поспішає переконати вас у зворотньому, адже її фахівці нещодавно запатентували розумне AR-дзеркало.

Основним призначенням такого винаходу є допомога у виборі одягу. Після того як людина обере вбрання з каталогу речей, розумна електроніка точно «одягне» його прямо на майбутнього власника. При цьому одяг не буде виглядати неприродно, і буде імітуватись не лише зовнішній вигляд одягу, але і його фізичні властивості. Але і це ще не все: розумне дзеркало зможе надавати власнику альтернативні варіанти фону та освітлення, щоб у користувача була можливість побачити, як одяг буде виглядати в різних умовах.

Слід зазначити, що в жовтні Amazon придбала нью-йоркський стартап Body Labs, що займається розробкою 3D моделей тіла (аватарів) а також, моделюванням одягу за допомогою штучного інтелекту, що дозволяє максимально вдосконалювати реалістичність рухів людей та фізичні властивості одягу.

Можна подумати, що такий винахід виявиться мало кому потрібним, але за його розробку відповідає Amazon, автори якої втілили в життя вже не одну свіжу ідею. Більше того, нещодавно фахівці компанії розробили “розумну” камеру, яка могла підібрати людині одяг, зачіску або макіяж, так що необхідна база у Amazon є. А якщо врахувати той факт, що багато магазинів одягу намагаються все більше обходити конкурентів у різних аспектах, то не можна виключати можливості, що якась велика торгівельна мережа по виробництву одягу візьме подібну технологію на озброєння.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: