Тактичний турнікет “Удав”
3 Липня , 2017
К2 – повноцінний комп’ютер усередині клавіатури
4 Липня , 2017

Amazon розробляє «міські вулики» для дронів

Найбільший інтернет-рітейлер США – компанія Amazon подала заявку на патент для багаторівневих «парковок-вуликів» для дронів, які будуть розташовуватись в густонаселених містах.

В опублікованих патентних даних Amazon описала винахід як багаторівневі центри комплектування безпілотних літальних апаратів, які можуть допомогти тримати дрони там, де вони найбільше потрібні». У заяві зазначається, що через свої великі розміри, існуючі склади розташовані на околицях міст, де є для цього місце. Про це повідомляє The Verge.

Згідно інформації видання, для того, щоб безпілотники, здатні доставляти людям все необхідне по повітрю, були завжди “під рукою”, задумано будувати багатоповерхові центри дронів вертикально, а не горизонтально, дозволяючи їм розміщатись в центральних районах з великою кількістю населення і мегаполісах.

Відзначається, що доки у вигляді вуликів для БПЛА також дозволили б дронам-доставщикам злітати і заходити на посадку без небезпечного наближення до пішоходів на вулиці.

Пропозиція Amazon включає в себе ескізи кількох будівель різної форми і вид зсередини, який демонструє, як співробітники компанії будуть взаємодіяти з дронами.

У тому ж пакеті патентних заявок, Amazon запропонувала кілька рішень, щоб доставка дрона не була занадто гучною для жителів. Так, компанія пропонує спеціальні конструкції роторів. А також мультикоптери з додатковими роторами на випадок відмови основних.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: