C5 Blast: найшвидший у світі електричний карт створений в Канаді
28 Травня , 2017
Голосовий асистент Cortana отримав голографічний аватар
28 Травня , 2017

AlphaGo знову переміг чемпіона гри Го

Кілька днів тому програма штучного інтелекту здобула перемогу над Се Цзе, кращим гравцем в Го, а позавчора знову зміцнила своє лідерство, знову обігравши чемпіона, — повідомляє The Verge.

Се Цзе розповів, що спочатку він намагався заплутати програму, тому перші 50 ходів йому вдавалося реалізувати свою стратегію. Він чудово справлявся із завданням, постійно плутаючи програму і відволікаючи її, атакуючи по всіх фронтах, але потім AlphaGo виплуталась із складної ситуації, відбивши всі нападки Се Дзе і знову обігравши чемпіона.

Минулого разу відрив програми склав всього пів-очка. Як пояснили фахівці, що програмували AlphaGo, ШІ спочатку був налаштований на перемогу. Інші варіанти налаштування передбачають роботу програми на максимальний відрив по очках або на гру в піддавки. За словами розробників, штучний інтелект може грати в різних стилях, але, на відміну від попередньої програми, для обчислення нового ШІ потрібно в десять разів менше ресурсів.

Розробники планують провести ще одну гру на днях. У майбутньому матчі програмі належить битись відразу з п’ятьма суперниками.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline