Китай запускає гігантську плавучу СЕС на місці вугільної шахти
18 Грудня , 2017
Boeing патентує систему захисту GPS-навігації на блокчейні
19 Грудня , 2017

Alphabet використовує лазери для створення глобальної інтернет-мережі

X, дочірня компанія Alphabet, підписала угоду з Індією про надання країні інтернет-з’єднання, яке описується як «оптоволокно без кабелю». Компанія сподівається, що технологія космічного оптичного зв’язку (FSOC) сформує основу для високошвидкісного інтернету на південному сході Індії.

В даний час штат Андхра-Прадеш є домом для Хайдерабаду, одного з найвпливовіших технопарків Індії. Держава пропонує своїм громадянам найдешевший швидкісний інтернет в світі, так що за останні роки кількість інтернет-користувачів в Індії стрімко зросла — проте багато хто все ще страждає без доступу до світової мережі.

Щоб вирішити проблему, Хайдерабад повинен відокремитись від Андхра-Прадеш і стати самостійним штатом. Але щоб не залишити 12 мільйонів користувачів і тисячі урядових організацій без мережі, влада хоче налагодити громадський доступ в інтернет до 2019 року.

 

Працюючи з AP State FiberNet, телекомунікаційною компанією, яка повністю належить уряду штату Андхра-Прадеш, стартап X побудує дві тисячі ліній FSOC, які використовують промені світла для швидкого і надійного зв’язку на великих відстанях. «Оскільки у технології немає ні одного кабелю, значить немає і витрат часу на риття траншей і прокладання дротів», пояснює Борис Еркман, керівник відділу FSOC в X. «Бокси FSOC можна просто розміщати на достатній відстані один від одного на дахах або баштах, при цьому сам сигнал дозволяє уникнути традиційних перешкод, таких як річки, магістралі й залізниці». Найближчим часом індійські співробітники будуть працювати з X, щоб скласти план і визначити найкращі місця для впровадження FSOC.

Джерело

LEU
LEU

1 Коментарій

  1. Віктор Бутко сказав:

    Через букву “ї” в адресі посилання на цю новину я не можу розшарити її в google+

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: