Google винагородить хакерів за злом своїх додатків
21 Жовтня , 2017
Новий іонний двигун X3 продемонстрував рекордні показники потужності і сили створюваної ним тяги
21 Жовтня , 2017

Alphabet побудує “розумний” район в Торонто

Дочірня компанія Alphabet Sidewalk Labs спільно з компанією Waterfront Toronto планує побудувати «розумний» район у прибережній частині найбільшого канадського міста. Sidewalk Labs

Для початку буде модернізовано невеликий район у східній прибережній частині міста. Як повідомляє інформагентство Bloomberg, спочатку Sidewalk Labs планує вкласти в проект 50 мільйонів доларів, а Google збирається перенести в даний район канадську штаб-квартиру. У Sidewalk Labs відзначають, що також планують — в разі якщо вдасться підтвердити ефективність ідеї — модернізувати надалі прибережну частину міста площею 325 гектарів.

У компанії очікують, що даний район (що отримав назву Quayside) стане центром передових технологій, які допоможуть адосконалювати міське життя, — починаючи від екологічно чистих енергосистем і закінчуючи безпілотними автомобілями і новими будівельними технологіями (які б дозволили скоротити витрати).

Sidewalk Labs

Протягом наступного року Sidewalk Labs спільно з місцевою компанією Waterfront Toronto будуть розробляти план по реалізації проекту. Передбачається, що в процесі модернізації району будуть брати участь різні компанії, стартапи, наукові центри, які і будуть вести проект протягом багатьох років.

Як зазначає голова Sidewalk Labs Даніель Докторофф, ідея полягає в тому, щоб тестувати в даному районі нові технології — як цифрові, так і ті, що стосуються міського проектування, з метою надихнути міста по всьому світі.

Компанія Sidewalk Labs, що входить до складу холдингу Alphabet (частиною якого є і Google), була заснована в 2015 році.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline