Sana Sleep Mask – незвичайні окуляри, що дозволяють перемогти безсоння
9 Червня , 2017
Експеримент CEBAF починає відкривати завісу таємниці універсального “клею”, що скріплює всю матерію Всесвіту
9 Червня , 2017

Алгоритм AlphaGo «завершує кар’єру» і зосередиться на більш важливих завданнях

Після того, як алгоритм AlphaGo самозатвердився в грі Го, його розробники вирішили, що програмі пора зайнятися чимось більш корисним. І правильно, адже в Го ШІ досяг небувалих висот: здобув 60 перемог на провідних інтернет-майданчиках для гри в Го, здолав одного з найвідоміших гравців Чі Седоля, а потім здобув дві перемоги над Се Цзе, дев’ятнадцятирічним чемпіоном з гри в Го.

Тепер розробники вирішили працювати в іншому напрямку, запрограмувавши AlphaGo на вирішення інших складних завдань. У найближчих планах програмістів — створення нових алгоритмів на його основі, які зможуть розробити, наприклад,  ліки від хвороб, які важко піддаються лікуванню. Крім цього в їх плани входять дослідження, здатні допомогти зменшити споживання електрики або створенням нових матеріалів.

Engadget повідомляє, що команда DeepMind, відповідальна за розробку алгоритму, незабаром підготує великий матеріал, в якому детально розповість про те, як готувала програму до бою з чемпіоном Се Цзе, і наочно продемонструє принцип дії штучного інтелекту.

Відео, що демонструють десять тренувальних ігор за участю двох програм AlphaGo, які боряться один проти одного, вже можна подивитись на сайті розробників, а ближче до кінця року вони викладуть нові матеріали.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: