Гелеподібний лід – найлегша форма води, штучно створена вченими
16 Вересня , 2017
NASA побудує надтонкі кораблі-ковдри для видалення космічного сміття з орбіти
17 Вересня , 2017

Alcraft хоче створити розкішний і практичний електрокар за допомогою краудфандинга

Швидкий розвиток електричних силових агрегатів відкрив двері для нових виробників, які бажають вийти на ринок з новими ідеями про те, яким повинен бути розкішний автомобіль. Серед них – британська компанія Alcraft Motor, яка оголосила про плани побудувати спортивний універсал з живленням від батарей, що поєднує в собі хорошу продуктивність і об’ємний простір інтер’єру в досить привабливому кузові.

В даний час Alcraft GT являє собою лише концепткар з набором визначених специфікацій і поки не готовий стати на конвеєр для виходу в серію. Однак, засновник і глава компанії Девід Елкрафт і не прагне заволодіти масовим ринком, а замість цього хоче показати, на що здатна старомодна британська техніка, обладнана сучасним електроприводом і просунутими технологіями.

Электромобиль универсал

«Ми хочемо побудувати британську автомобільну компанію, яка поєднує традиційний досвід і високі технології для нового ринку машин з нульовим рівнем викидів вуглецю, – каже Елкрафт. – Ми збираємося об’єднати витончений дизайн, відмінну динаміку і вісцеральні відчуття, що викликаються електрокарами, для створення високопродуктивної і практичної продукції. Ми сподіваємось, що це створить нішу для Alcraft Motor в дрібносерійному виробництві авто у Великобританії.”

Компанія заявляє, що підписала низку угод з кількома важливими партнерами, які допоможуть втілити концепт в реальність. Серед них – Delta Motorsport для виробництва трансмісій, Continental – для систем безпеки і Michelin – для шин.

спортивный электрохетчбэк

Поки що, все що має Alcraft це макет майбутньої моделі в масштабі 1:3 і проект по збору коштів на краудфандинговому онлайн-майданчику Indiegogo. В якості винагороди за інвестиції в розмірі від 10 фунтів до 25 000 фунтів обіцяють різні заохочення та призи, включаючи наручні годинники, електровелосипеди і навіть можливість покататись на прототипі Alcraft GT. Всього планується зібрати 600 000 фунтів за два місяці, з яких на момент написання внесли трохи більше 6 000 фунтів.

Электрический хетчбэк Alcraft GT

Що стосується самого проекту, то мова йде про електромобілі в кузові типу shooting brake, посадковою формулою 2+2, силовою установкою з трьома електродвигунами з комбінованою віддачею 600 к. с. і 1 140 Нм, а також багажником об’ємом 500 літрів. Очікується, що модель буде розганятись з нуля до 100 км/год за 3,5 секунди, а запас ходу складе 480 кілометрів.

Передбачувана ціна електромобіля Alcraft GT — від 130 до 145 тисяч фунтів (близько 160 тис — 190 тис доларів).

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline