Як будують найбільший завод в світі: відео
26 Серпня , 2017
Торгова мережа Wal-Mart патентує складський дирижабль
27 Серпня , 2017

Алан Гіффорд – наймолодший «біонічний хлопчик» з двома роботизованими протезами

Доля жорстоко обійшлася з 11-річним Аланом Гиффордом, вихідцем з багатодітної сім’ї з містечка Суонсі, графство Уельс. У трирічному віці він переніс важку хворобу серця, що призвело до ампутації обох рук. Однак батьки не впали у відчай і звернулись за допомогою до всіх, кому була не байдужа доля їхньої дитини.

До 2015 року їм вдалось зібрати 30.000 фунтів, необхідних для розробки і виготовлення першої руки-протеза для Алана. Трохи пізніше, знову ж завдяки пожертвам, була створена і друга рука. Після цього його стали називати «біонічним хлопчиком». За допомогою біонічних рук Алан може кататись на велосипеді і самостійно їсти, спритно працюючи зі столовими приборами.

Гиффорд

Розробили біонічні руки фахівці компанії Touch Bionics (р. Лівінгстоун). Протези, керовані м’язовими сигналами, виконують чотири види захватів, що забезпечує виконання безлічі необхідних операцій. Вони не бояться води, але потребують щоденної підзарядки, для чого на ніч їх необхідно знімати. В даний час батьки зайняті пошуком коштів на нові протези, якими хлопчик буде користуватись по досягненні 16 років.

Гиффорд

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline