DARPA планує підключити комп’ютер до мозку
19 Липня , 2017
Виявлені нові дані в підтримку існування Дев’ятої планети
19 Липня , 2017

Airbus почне випробування пасажирських дронів в наступному році

Раніше повідомлялось, що корпорація Airbus готується почати тестування «літаючих автомобілів» в кінці 2017 року, але тепер представники компанії заявили, що планують масштабні випробування на кінець наступного, 2018 року. Для цього є всі необхідні напрацювання і ресурси, але метою підрозділу є створення комфортного і безпечного транспортного засобу, здатного перевозити кілька пасажирів. Мабуть, це і стало причиною прийняття рішення про перенесення льотних випробувань пасажирських дронів.

Зараз інженери зайняті доопрацюванням першого зменшеного літального прототипу дрона, який отримав назву Alpha-Demonstrator. Коли закінчаться випробування демонстраційного екземпляру, виконаного в масштабі 1:7 від запланованого розміру, фахівці розпочнуть готувати до польотів повнорозмірну версію.

Після того, як альфа-версія буде обкатана в автономному режимі до кінця 2018 року, розробники планують приступити до випробувань наступної версії літаючого таксі, яка називається BetaDemonstrator. Серійне виробництво літальних апаратів заплановано на 2022-23 роки. Передбачається, що апарат зможе літати на швидкості до 120 кілометрів на годину, а дальність польоту складе приблизно 60 кілометрів.

За словами представників компанії, літальні пасажирські апарати дозволять розвантажити дороги і зможуть стати недорогою альтернативою звичному громадському транспорту.

Картинки по запросу Alpha-Demonstrator фшкигі

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: