NASA розробляє нові технології вирощування овочів у космосі
31 Липня , 2017
В Китаї створили штучну “електронну шкіру”, що змінює колір
31 Липня , 2017

До 2020 року Adobe відмовиться від Flash Player

Плагін від Adobe завжди був одним з найпопулярніших; його активно використовували для перегляду відео і онлайн-ігор, хоча з часом його затребуваність почала падати. При цьому він завжди викликав чимало критики, зокрема тому, що помилки в програмному коді дозволяють хакерам «заражати» комп’ютери користувачів.

В останні роки люди стали використовувати технологію HTML5, яка пропонує велику частину функцій Flash Player. Одна з головних переваг HTML5 — можливість перегляду мультимедійного контенту в мережі без необхідності встановлення і оновлення спеціалізованого плагіну.

Apple сильно критикувала плагін від Adobe: зокрема, жоден з пристроїв на iOS не підтримував Flash. Стів Джобс навіть написав відкритий лист, в якому вказував на недоліки плагіну, підкреслюючи проблеми його надійності, безпеки і продуктивності.

Віце-президент Adobe Говінд Балакрішнан (Govind Balakrishnan) заявив, що компанія вирішила відмовитись від Flash, так як інші технології, такі як HTML5, досить конкурентноздатні і цілком можуть замінити попередній плагін

У 2005 році, коли Adobe отримала платформу Flash, придбавши великого виробника програм Macromedia, плагін був встановлений на більше ніж 98% персональних комп’ютерів. Проте в Google Chrome, одному із самих популярних браузерів на сьогоднішній день, використання Flash найсильнішим чином скоротилось. Якщо у 2014 році близько 80% ПК-користувачів працювали з Flash Player, то сьогодні цей показник — лише 17%. У Google відзначають, що це пов’язано з тим, що відкриті технології (наприклад, HTML5) швидші, продуктивніші і безпечніші.

За словами Балакрішнана, відмова від Flash Player не означає збитки для компанії. Більше того, це якраз відкриває можливості подальшого зростання Adobe.

Adobe буде підтримувати Flash до кінця 2020 року, щоб користувачі та партнери змогли поступово перейти до використання інших технологій.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: