Американські військові навчились керувати настроєм людей за допомогою нейрочіпів
15 Грудня , 2017
Україна шукає партнерів для розробки мобільних детекторів мін
16 Грудня , 2017

1180 дронів в повітряному шоу в Гуанчжоу поставили новий рекорд (відео)

Минулого четверга у вечірньому шоу в Гуанчжоу взяли участь 1180 дронів. Захоплююче видовище стало частиною привітальних заходів на честь відомих гостей, що приїхали на Fortune Global Forum 2017, який в ці дні проходить у столиці південної китайської провінції Гуандун.

Вражаючий безпілотний флот, в який увійшли апарати виключно місцевого виробництва, побив попередній рекорд Гіннеса, встановлений у Гуанчжоу на початку року тисячею БПЛА, одночасно задіяних у повітряному світловому поданні, повідомляє AsiaTimes.

Технологии управления «стаями» дронов не будут ограничиваться только выступлениями на шоу.

Повідомляється, що хмару дронів вагою в одну тонну було синхронізовано одним оператором за допомогою програмного забезпечення, розробленого технологічним стартапом eHang. Ця молода китайська компанія здобула популярність завдяки своєму безпілотному пасажирському мультикоптеру Ehang 184, який в даний час тестується в Дубаї як літаюче таксі.

Для створення приголомшливих спецефектів інженери закодували світлові індикатори в літальних апаратах з відповідним позиціонуванням, кожен з яких здатний синхронізуватись з усім масивом і в разі збою залишати групу, повертаючись на землю без перешкод для роботи решти системи. За словами організаторів шоу, датчики дронів здатні забезпечувати коригування польоту з точністю до 2 см завширшки та 1 см у висоту.

Серед глядачів нічного повітряного шоу були прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, екс-глава Міністерства фінансів США Генрі Полсон, голова Alibaba Group Джек Ма. Крім цього, свідками ефектного дійства стали не менше 500 осіб.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: