Глибоководна субмарина-робот Boeing Echo Voyager вперше вийшла у відкрите море
16 Червня , 2017
Техніка під контролем. Львівські програмісти створили діагностичну систему, яка передбачає пошкодження механізмів
16 Червня , 2017

​Український стартап залучив $5 млн. іноземних інвестицій

Стартап DroneUA, що є провідним інтегратором безпілотних технологій на українському ринку, які застосовуються в аграрному секторі та безлічі інших галузей, спільно із західними інвесторами створили підприємство з бюджетом  $ 4,7 млн. Його спеціалізацією стане надання послуг сільському господарству за допомогою дронів.

Серед інвесторів є приватні особи з Великобританії, Польщі та Молдови. Їх інтереси на території нашої країни буде представляти «Студія Аграрних Систем» – інноваційна вітчизняна компанія, яка веде розробки в сфері віддаленого управління сільськогосподарськими об’єктами. У список її послуг входить: оперативний моніторинг стану посівних площ, супутниковий і GPS-моніторинг, авто документування, прогнозування і планування сільськогосподарських операцій.

Результатом об’єднання ресурсів вищевідзначених учасників стане створення підприємства DroneUA Agroservice, який обіцяє стати найбільшим постачальником послуг безпілотних технологій в сільському господарстві.

Планується, що до кінця 2018 року в підприємстві працюватимуть 200 співробітників розміщених по всій території країни. Найближчим часом будуть відкриті філії в Одесі, Кіровограді, Сумах, а в майбутньому їх кількість буде доведено до 23.

В поточному році компанія зробить наголос на наданні послуг різним аграрним підприємствам, а також на збільшенні кількості своїх клієнтів. Також багато уваги буде приділено науково-дослідницької діяльності, для чого був створений дослідний центр в Черкаській області, а також підрозділ досліджень і розвитку (R & D).

Таким чином DroneUA і САС згодом перетвориться в незалежну сервісну аграрну компанію на ринку України. Також DroneUA буде задіяна в таких сферах, як розробка БПЛА-платформ і підвісного устаткування, дистрибуція БПЛА техніки, рішення різноманітних агрономічних питань і т.п.

Джерело: technation.com.ua

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: