Знайдена заміна графену — напівпровідник товщиною в один атом
12 Березня , 2017
Алгоритми машинного навчання допоможуть розпізнати пухлини
12 Березня , 2017

Як створювалися спецефекти для фільму «Доктор Стрендж»

Продовжуємо ділитися з вами найкращими, на наш погляд, відео, в яких фахівці по створенню візуальних ефектів діляться зі своїми глядачами тим, що, як правило, залишається за кадром. Іншими словами, вони показують секрети своєї професії, про які багато шанувальників кінематографа навіть і не підозрюють. Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з серією розібраних на окремі цеглинки сцен з недавнього фільму «Доктор Стрендж» з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі.

Блокбастер за мотивами серії коміксів видавництва Marvel припав до душі більшості глядачів. Поточна оцінка на порталі IMDB становить 7,7 з 10, а касові збори картини перевалили за позначку у 676 мільйонів доларів (при бюджеті в 165 мільйонів). Сюжет фільму розповідає нам про те, як талановитий нейрохірург за прізвищем Стрендж, потрапив у страшну автокатастрофу та відправляється шукати ліки для своїх покалічених рук. В ході мандрів він опиняється в стародавній, прихованій від сторонніх очей, школі магів, де відкриває в собі неймовірні здібності до керування часом і простором. Головного антагоніста і супротивника доктора Стрэнджа грає актор Мадс Міккельсен.

Спеціальні ефекти для кінокартини створювалися майстрами студії Industrial Light & Magic, добре відомі практично кожному шанувальнику кінематографа. Перед художниками і аніматорами повстало досить складне завдання, адже їм треба було буквально зав’язати у вузол місто Нью-Йорк. Здатність головних героїв викривляти простір вимагає від співробітників студії створити неймовірні ефекти і максимально реалістично втілити їх у життя на великому екрані. Місцями фільм «Доктор Стрендж» нагадує інший блокбастер, «Початок» режисера Крістофера Нолана. Але в більшості випадків CG-ефекти абсолютно унікальні з усіма цими порталами, згенерованим на комп’ютері плащем головного героя і зупинкою часу. Пропонуємо вам насолодитися відео, в якому фахівці Industrial Light & Magic демонструють нам свої таланти.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: