Google і levi’s випустять «розумну» джинсову куртку
20 Березня , 2017
Сікорський Ігор Іванович. Людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі
20 Березня , 2017

Самий міцний матеріал на Землі продається в мотках по $20

Легше, міцніше, тонше.

Надміцний матеріал знайдено на Kickstarter, де пройшов збір коштів на випуск стрічки Braeon. За словами творців, вона достатньо міцна, щоб витримати одну тону навантаження, повідомляє Digital Trends.

Самый прочный материал на Земле Braeon продается в мотках по $20

Матеріал випускається у вигляді стрічки. Для того, щоб закріпити щось за її допомогою, потрібно відмотати невелику кількість стрічки і обернути нею частини, які скріплююються.

Наприклад, можна з’єднати розірваний ланцюг. Стрічку лише потрібно розігріти запальничкою, феном або гарячою водою. Коли вона стане пластичною, рукою надати їй потрібну форму. Після охолодження, буде отримано з’єднання з самого міцного матеріалу на Землі.

Творці розповідають, що Braeön став кульмінацією їх життєвого досвіду і досвіду в матеріалознавстві. Цей досвід наклався на розчарування, які часто відчувають туристи, домовласники і механіки, натикаючись на відсутність матеріалу для надійного з’єднання частин.

В результаті, був створений надміцний матеріал, який при цьому легкий, не вимагає для монтажу промислового устаткування і володіє перевагами термопластів. Цим, власне, всі подробиці про структуру нового матеріалу і обмежуються. Його хімічний склад та спосіб виробництва творці зберігають у таємниці.

При цьому, вони стверджують, що для Braeön можна знайти тисячу застосувань: від буксирування важких предметів і ремонту обладнання до виготовлення чогось нового.

«Найцікавіше — дивитися, яке застосування знаходять люди для нашої технології» — говорить представник виробника диво-матеріалу Дастін Маквільямс.

Навіть якщо складно підтвердити заяви про те, що Braeön (вимовляється як brawn) — самий легкий, міцний і легко формований матеріал з коли-небудь винайдених, він все ж до біса міцний і витримує більше 900 кг міцності на розрив!

Проект зібрав $75 000 на платформі Kickstarter — в 5 разів більше того, що планувалося. Моток стрічки довжиною приблизно в 6 метрів продавався за $20, а 46-метровий — за $100.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: