Російсько-швейцарський виробник навігаторів випустить автомобільний AR-дисплей в 2018 році
22 Березня , 2017
Як працює атомна електростанція
22 Березня , 2017

Приватні космічні станції будуть літати навколо Місяця до 2020 року

Величезні космічні станції-склади будуть перебувати на навколомісячній орбіті вже до 2020 року, заявляє підприємець Роберт Бігелоу. Правда, за його словами, це станеться лише в тому випадку, якщо влада США виділить кошти і зробить космічні дослідження національним пріоритетом.

Бігелоу, чия компанія Bigelow Aerospace вже запустила на орбіту три апарати (включаючи надувний космічний модуль), вважає, що створення комерційної станції є життєвою необхідністю для дослідження Місяця.

«Головне – те, як швидко відреагує адміністрація Трампа. Уряд має виділити фінансування та спонукати приватний сектор створити навколомісячні склади до 2020 року», – зазначив власник компанії.

Підприємець зробив свою заяву лише через кілька днів після того, як Ілон Маск повідомив про план в 2018 році відправити на навколомісячну орбіту приватний космічний апарат. За його словами, SpaceX отримала значні внески» від двох неназваних приватних осіб, що бажають здійснити обліт Місяця в розробленій компанією капсулі Dragon. Апарат відправиться в космос за допомогою ракети Falcon Heavy, перші випробування якої планується провести у цьому році.

устройство надувного модуля

«SpaceX заявляють, що здатні забезпечити обліт Місяця в 2018 році. Якщо все піде добре, до 2020 року вони зможуть почати комерційні польоти», – сказав Бігелоу. Ще один, хто займається космічними експедиціями, підприємець, мільярдер і засновник Amazon Джефф Безос в інтерв’ю одній з газет повідомив, що його компанія розробляє космічний апарат з місячним посадочним модулем.

Подібні космічні апарати, за задумом Бігелоу, стануть клієнтами його навколомісячної станції. На початку березня він продемонстрував ескізи «місячного складу» на шляху до супутника Місяця і на навколомісячній орбіті.

лунная база

У 2006 і 2007 роках Bigelow Aerospace запустила два космічних апарати під назвами Genesis I і Genesis II. У 2016 році на Міжнародну космічну станцію був доставлений розроблений Бігелоу надувний житловий модуль BEAM.

Спільно з компанією United Launch Alliance Бігелоу працює над створенням надувної космічної станції BA-330 об’ємом 330 кубічних метрів, що втричі перевищує об’єм всіх приміщень на МКС. Цей модуль можна розмістити на навколомісячній орбіті заввишки 100 – 150 кілометрів і зробити перевалочною базою для місячних експедицій.

Космический надувной модуль BA-330 Bigelow

Джерело: space.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: