24 Грудня , 2017

У Франції почали з’являтись кіоски віртуальної реальності, які переносять туристів в інші епохи

10 грудня біля історичного пам’ятника «Monument des Fraternisations» (Монумент братання) у Невіль-Сен-Вааст на півночі Франції […]
22 Грудня , 2017

40 років тому на Закарпатті діяв секретний вертолітний завод (ФОТО, ВІДЕО)

Колись тут виготовляли агрегати для радянських вертольотів та складові до літаків сімейства ТУ, а після […]
6 Грудня , 2017

Всі залізні інструменти Бронзового віку мають позаземне походження

Людина почала працювати з металами на постійній основі приблизно в 3300 р. до н. е., […]
1 Грудня , 2017

Перший вибух на Чорнобильській АЕС був ядерним, вважають вчені

Пригода на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року, стало однією з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства. Раніше вважалося, що вибух на четвертому енергоблоці стався тому, що в ході експерименту неконтрольований нагрівання розірвав труби системи охолодження, а розігрітий пар при контакті з цирконієвої оболонкою паливних елементів привів до активного утворення водню і його займання в ході реакції з киснем. Однак нові дослідження ставлять під сумнів стару версію. Вчені вважають, що перший вибух всередині реактора був ядерним. Шведські дослідники провели незалежне розслідування і прийшли до висновку, що в дійсності на Чорнобильській АЕС стався ядерний вибух потужністю близько 75 тонн в тротиловому еквіваленті. Для цього їм довелося проаналізувати концентрації ізотопів 133Xe і 133mXe в зразках череповецької фабрики зі скраплення повітря, після чого змоделювати погодні умови після катастрофи, використовуючи архівні дані 1986 року. На користь своєї версії шведсь..
12 Вересня , 2017

Загадковий манускрипт Войнича розшифрований — він виявився посібником з медицини

Більше 100 років так званий манускрипт Войнича залишався загадкою. Це текст невідомого автора, імовірно відноситься […]
30 Серпня , 2017

Короткий курс історії спаму

Мільйони рекламних, шахрайських і просто безглуздих листів, які щодня з’являються в наших поштових скриньках, старші самого […]
14 Серпня , 2017

“Біг-Бен” вперше в історії замовкне на 4 роки

Знаменитий годинниковий дзвін на Вежі Єлизавети вперше за 157 років замовкне на такий тривалий термін. […]
20 Липня , 2017

Хеді Ламар винахідниця сучасного зв’язку

Дивлячись на фотографію цієї тендітної дівчини, ви вирішете, що це актриса. І будете праві, але […]
20 Липня , 2017

10 несподіваних фактів про НАСА

Події з життя НАСА пов’язані не тільки з космічними досягненнями. Перед вами 10 цікавих історій […]
14 Липня , 2017

7 важливих навичок для роботи майбутнього

Ми живемо в світі стрімких змін. Нові галузі постійно з'являються, старі стають застарілими. Звіт World Economic Forum показав, що майже 65% робочих місць, до яких готують випускників старших класів, у майбутньому перестануть існувати. Робоча сила і наші знання стрімко змінюються і розвиваються. У поєднанні з ефектами технологічної автоматизації робочих місць, з'являється і важливе питання: які навички потрібні для майбутніх поколінь? Експерт у галузі освіти Тоні Вагнер все життя поклав на пошук відповіді саме на це питання. Досліджуючи сегмент освіти, інтерв'юючи лідерів галузі і вивчаючи глобальну робочу силу, Вагнер визначив сім навичок виживання у майбутньому. Це навички, які потрібні людям, щоб розкрити свій повний потенціал. Критичне мислення та вирішення проблем Ми проводимо багато часу, навчаючи студентів, як відповідати на запитання, але нехтуємо навчанням, як питання задавати. Задати питання — хороше питання — вкрай необхідно для критичного мислення. Перш ніж ви зможете ви..
3 Липня , 2017

Мати більше, володіти менше: розділена економіка майбутнього

Якщо ви серед тих людей, хто вітає розділену економіку, ви напевно воліли б спати в чужих квартирах і їздити на чужих автомобілях. Можливо, ви також не хотіли б бачити у себе нагромаджень книг, компактних або оптичних дисків, дивилися б відео в Інтернеті, читали б книги, завантажені звідти, і музику слухали ВКонтакте. Концепція «мати більше» і «володіти меншим» хоч і звучить парадоксально, але цілком відображає нашу дійсність. Технології дають нам можливість відійти від власності та перейти до економіки, побудованої на поділі та підписки. Платформи за типом Airbnb і Über з'єднують орендодавців і пасажирів з орендарями та водіями, а оцифровка гарантує те, що всі види засобів масової інформації можуть бути збережені, передані потоком або завантажені в лічені секунди. Але де цьому кінець? Чи існують речі, які ми завжди будемо бажати побачити у власному володінні, і якщо так, то які вони? Кевін Келлі, редактор Wired, називає такий стан справ «подписочной економікою» і вважає, що вона пок..
27 Червня , 2017

Сім технологій, які можуть коштувати трильйони доларів

Науковці, технологи, інженери і візіонери створюють майбутнє. Розробляються дивовижні речі. Але це все і так відомо, це і так повсюдно. Але знаєте, на що зазвичай звертають мало уваги? Масштаб. Наскільки велике — велике? «Кремнієва долина, кремнієва малина, всі ці кремнієві по всьому світу мріють мрії. Вони створюють інновації», говорить Кетрін Вуд з Singularity University в Нью-Йорку. «Ми оцінюємо можливості. Ось що ми робимо». Вуд є засновником і генеральним директором ARK Investment Management, дослідної та інвестиційної компанії, яка зосереджена на потенціал зростання сучасних вибухових технологій. До ARK вона працювала на посаді CIO of Global Thematic Strategies в AllianceBernstein протягом 12 років. «Ми вважаємо, що інновація — це ключ до зростання», говорить Вуд. «Ми не дивимося в минуле. Ми дивимося у майбутнє. Ми вважаємо, що на публічному ринку є величезні можливості, тому що перехід до пасивного інвестування породив неприйняття ризику і колосальну неефективність». У нов..
Inline
Inline