У Китаї роботи підвищили продуктивність заводу на 250%
14 Лютого , 2017
Вертикальна ферма Panasonic приносить 80 тонн врожаю щороку
14 Лютого , 2017

Нове відео роботи повністю автономного електрокара Bolt від GM і Cruise

беспилотный болт электромобиль

В березні 2016 року General Motors оголосила, про придбання молодої компанії Cruise Automation, а минулого тижня показала перше відео самокерованого прототипу Bolt EV, оснащених автопілотом від Cruise. На жаль, ролик вийшов не дуже вдалим: незважаючи на заяву представників GM, що електромобіль пересувався по місту в повністю автономному режимі, відео не давало про це чіткого уявлення, оскільки здавалося, що зйомка велася реєстратором, закріпленим на лобовому склі.

Компанія вирішила виправити ситуацію і через пару тижнів представила нове, більш змістовне відео автономної роботи електричного «Болта». Такий простий момент, як демонстрація руху автомобіля і рук водія, навіть не торкаються до керма, виробляє набагато більш вражаючий ефект.

Система автопилота для Bolt EV была разработана в Cruise

Другий ролик також знімався на вулицях Сан-Франциско, хоча з минулого року Cruise використовує випробувальні майданчики в декількох регіонах США. У тестову програму GM входить більше 40 безпілотних автомобілів, а про початок обкатки автономного Bolt вперше оголошено влітку 2016 року.

GM заявляє, що вона першою випустить на ринок повністю автономні машини, хоча і продаж їх вона планує почати не раніше 2020 року. У той же час, інші компанії, такі як, наприклад, Tesla і Waymo (Google), ставлять собі набагато більш стислі терміни.

Але як би то не було, GM вже зараз показує вражаючі результати. Як видно з ролика, система автономного керування прекрасно справляється зі складним дорожнім рухом у великому місті, об’їжджаючи пішоходів і робітників-ремонтників. Моменти легкої «невпевненості» системи можна помітити тільки добре придивившись, але навіть тоді водій ні на секунду не доторкається до керма.

 

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: