Глава Amazon випробував гігантського людиноподібного робота Method-2
22 Березня , 2017
Створено найтонше волокно, що дозволяє передавати в мозок хімічні, оптичні і електричні сигнали одночасно
22 Березня , 2017

Компанія Windhorse Aerospace запропонувала робити безпілотники з ковбаси

Британська компанія Windhorse Aerospace вважає, що їстівні безпілотні літальні апарати можуть стати в нагоді в нелегкій боротьбі з гуманітарними кризами. Раз вже харчі, все одно, планують доставляти у важкодоступні райони за допомогою дронів, то чому б не зробити самі літальні апарати з їжі? Суцільна економія!

Фахівці навіть запропонували власне рішення і в даний момент, зайняті створенням прототипу. Безпілотник, що знаходиться в розробці, буде мати розмах крил в 2,7 метра. Продукти харчування, які будуть використовуватись для створення корпусу, поки ще не вибрали, але передбачається, що БПЛА виготовлять із медових сот, злаків та овочів, а на шасі пустять салямі — цей вибір невипадково припав саме на сирокопчену ковбасу, адже вона щільна, міцна і напевно зможе витримати серйозні навантаження, пише The Verge з посиланням на інтерв’ю, яке взяло видання The Financial Times у глави компанії.

Так, про їстівний дрон вже ходили чутки, але шасі з ковбаси — це щось з чимось. Аналітики і глави гуманітарних організацій, що займаються допомогою людям, впевнені, що райони, які відчувають перебої з постачанням продуктів, медикаментів і чистої води, найменше зараз потребують експериментів з безпілотниками з їжі, і пропонують витратити гкошти, вкладені в розробку, на реальну допомогу голодуючим.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: