Як працює гідроелектростанція
15 Березня , 2017
Розумні татуювання з електродами. Крок на шляху до кібернетизації людини чи данина моді?
15 Березня , 2017

Колишні співробітники Tesla побудують завод літій-іонних акумуляторів в Європі

Двоє колишніх співробітників компанії Tesla вирішили не сидіти без діла і заснували власний стартап North Volt, в рамках якого збираються відкрити в Європі завод з виробництва літій-іонних акумуляторів.

Екс-менеджери Tesla Пітер Карлссон і Паоло Черруті повідомляють, що вже знайшли європейських інвесторів, готових вкласти кошти у будівництво, тому зараз,  засновники North Volt зайняті пошуком відповідного місця. Імовірно завод побудують або у Фінляндії або Швеції. Зараз у North Volt ще багато проблем. Керівники стартапу продовжують шукати фінансування і оформляти необхідні для початку діяльності документи. Будівництво фабрики збираються почати лише в 2019 році.

Якщо все піде так, як планують ентузіасти, вже до 2023 року вони зможуть почати виробництво в повну силу. Прямої конкуренції з Tesla тут не проглядається, адже компанія Ілона Маска робить акумулятори лише для власних потреб. А ось North Volt нічим подібним не обмежена. В компанії планують знизити вартість акумуляторів, тому, ймовірно, розраховує на те, що вже зовсім скоро у них з’явиться багато клієнтів. Головне — знайти чотири з гаком мільярда доларів на будівництво заводу.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: