Перший електрокар Skoda дебютує на автосалоні в Шанхаї
22 Березня , 2017
Країни Євросоюзу вже отримують 17% енергії з відновлюваних джерел
22 Березня , 2017

Колеса UrbanX перетворюють будь-який велосипед в електричний

Навіщо витрачати купу грошей на покупку модного, але дорогого електричного велосипеда, коли можна перетворити в нього свій старий добрий великий, тим більше, що стартап UrbanX якраз пропонує недороге і практичне рішення! При всіх своїх очевидних плюсах електровелосипед захочуть купити не всі, а ось змінити звичайні колеса на електричні напевно захочуть багато. «Розумні» колеса від UrbanX зроблені з авіаційного алюмінію і випускаються в двох варіантах — UrbanX Booster на 350 Вт і UrbanX Eco на 240 Вт.

Колеса витримують вагу до 140 кілограм, при тому, що самі тягнуть всього на сім разом з акумулятором на 3500 мА/год. Заявленої ємності має вистачити на те, щоб допомогти велосипедисту крутити педалі до 50 кілометрів. Розробники продають додаткові батареї такої ж ємності, які, до речі, не «дурніші» самого колеса — у них є USB-роз’єм, через який можна зарядити смартфон. Колеса підключаються до телефону по Bluetooth, щоб повідомити власника про стан батареї, засікти час поїздки, швидкість і пройдену відстань. Там же можна вибрати один з трьох режимів роботи колеса.

Збір коштів на реалізацію проекту тільки що стартував на Kickstarter, тому шанс взяти участь є у всіх — UrbanX Eco коштує 299 доларів, а UrbanX Booster — всього 399. Ранні вкладники можуть встигнути придбати колеса саме за цією ціною. Перші поставки намічені на початок літа 2017 року.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: