3D-друк металом прискориться в рази за рахунок нової технології
1 Червня , 2017
Створений штучний інтелект, який розкриває злочини
1 Червня , 2017

Qualcomm розробила систему бездротової підзарядки електромобілів на ходу

Основною спеціалізацією Qualcomm є бездротові технології і виробництво чіпів для смартфонів. Але компанія вирішила розширити сферу своєї діяльності і показала в роботі дослідну ділянку діючої системи динамічної підзарядки електромобілів — Dynamic Electric Vehicle Charging (DEVC).

Мета DEVC полягає в тому, щоб дозволити електрокарам поповнювати запас енергії безпосередньо в русі і, відповідно, без дротів. Для цього в дорожнє полотно пропонується інтегрувати спеціальні передавачі енергії, а в дно транспортних засобів — приймачі.

Система базується на технології Qualcomm Halo Wireless Electric Vehicle Charging (WEVC). Вона використовує принцип магнітної індукції. Передавальна частина системи містить індукційну котушку, що створює електромагнітне поле при подачі змінного струму. Приймач — це ще одна індукційна котушка, яка встановлена на автомобіль: даний модуль вловлює електромагнітне поле і перетворює енергію в постійний струм для зарядки батарейного блоку.

«Наші співробітники повністю підтримували цей проект з самого початку. Він повністю співпадає з нашими інтересами: електромобілі і системи зарядки», — розповів генеральний директор Vedecom Люк Марбаш. Він зазначив, що компанія розраховує продовжити випробування.

Робота DEVC продемонстрована на тестовій ділянці дороги протяжністю 100 метрів. В експерименті були задіяні електромобілі Renault Kangoo, обладнані необхідним обладнанням.

Проект спеціального покриття Fabric, що дозволяє заряджати акумулятори машин, отримав €9 млн, в основному від Єврокомісії. Проект стартував у січні 2014 року і буде завершено в грудні 2017 року. Мета проекту — збільшення діапазону автономного ходу електрокарів.

Стверджується, що система DEVC дозволяє заряджати машини, що рухаються на великих швидкостях в обох напрямках. При цьому забезпечується потужність до 20 кВт.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: